Slēgtais furgonsFord Transit
Slēgtais furgons
Ford Transit
VB plus PVN
4 200 €
(4 998 € bruto)
Ražošanas gads
2012
Stāvoklis
Lietots
(pilnībā funkcionāls)
Atrašanās vieta
Essen 

Pamatdati
- Apzīmējums:
- Slēgtais furgons
- Ražotājs:
- Ford Transit
- Ražošanas gads:
- 2012
- Stāvoklis:
- lietots
- Funkcionalitāte:
- pilnībā funkcionāls
Cena un atrašanās vieta
VB plus PVN
4 200 €
(4 998 € bruto)
- Atrašanās vieta:
- Daniel-Eckhardt Str. 46, 45356 Essen, Deutschland

Zvanīt
Tehniskā informācija
- Nobraukums:
- 294 000 km
- Jauda:
- 74 kW (100,61 zs)
- Pirmā reģistrācija:
- 12/2012
- Degvielas veids:
- dīzeļdegviela
- Asu konfigurācija:
- 4x2
- Degviela:
- dīzeļdegviela
- Krāsa:
- sarkans
- Pārnesuma veids:
- mehānisks
- Emisijas klase:
- Euro 5
- Piekares sistēma:
- tērauds
- Sēdvietu skaits:
- 9
- Aprīkojums:
- ABS, gaisa kondicionēšana, gaisa spilvens, automobiļa reģistrācija, centrālā atslēga, kruīza kontrole, sēdekļa apsilde, bīdāmās durvis
Piedāvājuma informācija
- Sludinājuma ID:
- A214-50-787
- Atjaunināšana:
- pēdējo reizi 28.07.2026
Apraksts
Ford Transit, school bus, 9 seats, extra high roof, long wheelbase, air conditioning, ABS, sliding door on the right, rear portal doors, ready to drive, available for immediate pickup.
Lredpfx Asyrybdjfnet
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
Lredpfx Asyrybdjfnet
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
Piegādātājs
Piezīme: Reģistrējieties bez maksas vai piesakieties, lai iegūtu visu informāciju.
Reģistrēts kopš: 2013
5 Sludinājumi tiešsaistē
Nosūtīt pieprasījumu
Tālrunis & Fakss
+49 201 8... sludinājumi
Šie sludinājumi varētu arī jūs ieinteresēt.
Veiksmīgs
Jūsu ziņojums ir nosūtīts.
Mazā sludinājuma
Bizkaia
2 451 km
Kemperis
Ford Transit Etrusco 2023 |Manual | Totalmente equipada
Ford Transit Etrusco 2023 |Manual | Totalmente equipada
Veiksmīgs
Jūsu ziņojums ir nosūtīts.
Mazā sludinājuma
Legden
1 328 km
Furgons ar kasti
IVECOEurocargo 75E18 Koffer Junge Aufbau LBW
IVECOEurocargo 75E18 Koffer Junge Aufbau LBW
Veiksmīgs
Jūsu ziņojums ir nosūtīts.
Mazā sludinājuma
Alcalá de Henares
2 714 km
Kemperis
Ford Transit Etrusco 2023 |Manual | Totalmente equipada
Ford Transit Etrusco 2023 |Manual | Totalmente equipada
Veiksmīgs
Jūsu ziņojums ir nosūtīts.
Mazā sludinājuma
Elda
2 768 km
Kemperis
Ford Transit Etrusco 2023 |Manual | Totalmente equipada
Ford Transit Etrusco 2023 |Manual | Totalmente equipada
Veiksmīgs
Jūsu ziņojums ir nosūtīts.
Mazā sludinājuma
Haßfurt
1 201 km
Starppilsētu autobuss
SETRAS 412 UL LIFT KLIMA 45-Sitze ZF-Automatik
SETRAS 412 UL LIFT KLIMA 45-Sitze ZF-Automatik
Veiksmīgs
Jūsu ziņojums ir nosūtīts.
Mazā sludinājuma
Dos Hermanas
3 130 km
Kemperis
Ford Transit Etrusco 2023 |Manual | Totalmente equipada
Ford Transit Etrusco 2023 |Manual | Totalmente equipada
Veiksmīgs
Jūsu ziņojums ir nosūtīts.
Mazā sludinājuma
Berlin
865 km
Daļēji integrēta kemperis
2023 Ford Transit Etrusco |Schaltgetriebe | Vollausstattung
2023 Ford Transit Etrusco |Schaltgetriebe | Vollausstattung
Veiksmīgs
Jūsu ziņojums ir nosūtīts.
Mazā sludinājuma
Rohrbach
1 394 km
Ugunsdzēsēju automašīna
mercedes-benzSprinter II 516 CDI KLIMA KRANKENWAGEN RTW AUTOMATIK EURO-5 EBERSPÄCHER
mercedes-benzSprinter II 516 CDI KLIMA KRANKENWAGEN RTW AUTOMATIK EURO-5 EBERSPÄCHER
Veiksmīgs
Jūsu ziņojums ir nosūtīts.
Mazā sludinājuma
Berglern
1 273 km
Daļēji integrēta kemperis
2023 Ford Transit Etrusco |Schaltgetriebe | Vollausstattung
2023 Ford Transit Etrusco |Schaltgetriebe | Vollausstattung
Veiksmīgs
Jūsu ziņojums ir nosūtīts.
Mazā sludinājuma
Antibes
1 920 km
Kemperis
Ford Transit A603G Pilote 2025Boîte manuelle | 3 couchages
Ford Transit A603G Pilote 2025Boîte manuelle | 3 couchages
Veiksmīgs
Jūsu ziņojums ir nosūtīts.
Mazā sludinājuma
Berlin
860 km
Slēgtais furgons
MERCEDES-BENZVito 116 CDI LANG MIXTO AUTOMAT LED NAVI KAMERA
MERCEDES-BENZVito 116 CDI LANG MIXTO AUTOMAT LED NAVI KAMERA
Veiksmīgs
Jūsu ziņojums ir nosūtīts.
Mazā sludinājuma
Grenay
1 833 km
Kemperis
Ford Transit A603G Pilote 2025Boîte manuelle | 3 couchages
Ford Transit A603G Pilote 2025Boîte manuelle | 3 couchages
Veiksmīgs
Jūsu ziņojums ir nosūtīts.
Mazā sludinājuma
Hamburg
994 km
Daļēji integrēta kemperis
Etrusco V 6.6 SF | Ford Transit 2.0Tdci 130 PS | Automatisch
Etrusco V 6.6 SF | Ford Transit 2.0Tdci 130 PS | Automatisch
Veiksmīgs
Jūsu ziņojums ir nosūtīts.
Mazā sludinājuma
Hattingen
1 283 km
Mikroautobuss
VWCaddy Maxi 5 Sitze Klima Navi 2.0 TDI
VWCaddy Maxi 5 Sitze Klima Navi 2.0 TDI
Veiksmīgs
Jūsu ziņojums ir nosūtīts.
Mazā sludinājuma
Bizkaia
2 451 km
Kemperis
Ford Transit Piloto A603G 2025 |manuales | Capacidad para 3 personas
Ford Transit Piloto A603G 2025 |manuales | Capacidad para 3 personas
Jūsu sludinājums ir veiksmīgi dzēsts
Radās kļūda


































































































































































































































































































































































